Proč si firmy vybírají solidpixels?

Solidpixels je nástroj, který automatizuje tvorbu i správu webu. Svými fukcemi předčí ostatní systémy a dokáže zastat nákladnou práci, kterou pro vás dříve vykonávala digitální agentura. 

Asten Hotels - změny na webu lze provádět okamžitě

Kdokoliv dokáže v jednoduché administraci aktualizovat údaje na webu, vytvářet nové stránky i landing pages pro účely marketingových kampaní. Nové nápady je personál schopný uvést  na trh velmi rychle a svépomocí, čímž šetří nejen čas, ale i peníze za outsourcovanou správu webu.

Studio Najbrt - každý web je unikátní

Solidpixels dokáže pracovat s jakýmkoliv unikátním designem i vaší korporátní identitou. Žádné dva weby postavené na solidpixels nemusí být stejné. I to je důvod, proč solidpixels využívá pro své projekty prestižní grafické Studio Najbrt,

Aromi - první dojem rozhoduje

Kvůli vzrůstající oblibě rezervačních portálů ubývá hotelům přímých rezervací. Klienti čím dál častěji rezervují ubytování přes prostředníky jako Booking, Expedia nebo HRS. Rezervační portály představují pro hoteliéry problém,

Co se stane po implementaci 
solidpixels. do vašeho webu?

75% rychlejší

Nový web je v souladu s vizuální identitou firmy, ale současně plní obchodní cíle. Díky promyšleným konverzím

57% úspora

Nový web je v souladu s vizuální identitou firmy, ale současně plní obchodní cíle. Díky promyšleným konverzím

Zažijte solidpixels na vlastní kůži

Zjistěte, jakým způsobem můžete na internetu získávat více klientů, prezentovat vaší firmu na světové úrovni a přesto optimalizovat náklady na provoz prvotřídního webu.

Počet zaměstnanců

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Breezy, s.r.o. k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Spolu s tím vám pomocí emailu i telefonu představíme, čím by vám mohl být nástroj solidpixels užitečný. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.