Verze 2.19: Skládejte obsah pomocí celých sekcí

3 minuty

Předpřipravené sekce

Obsah webu můžete nově skládat pomocí sekcí, které si předem vytvoříte. Sekce, které se na webu opakují, lze v nové verzi označit jako sdílené. Sdílené sekce poté upravíte snadno z jednoho místa a změna se propíše na všech stránkách, kde je daná sekce použitá. Skládání obsahu pomocí sekcí omezuje duplicitní práci, a tak se k požadovanému výsledku dostanete násobně rychleji.

Spolu s designery připravujeme napojení na knihovnu prototypů, díky tomu budete moci v dalších verzích využívat vzory pro nejpoužívanější typy obsahu. 

Napojení na Salesforce a možnost exportu do více systémů

Data z formulářů lze nově automaticky exportovat i do CRM systému Salesforce. Díky správné integraci můžete zjednodušit a zefektivnit práci v oblasti prodeje, zákaznického servisu nebo marketingu.

Zároveň je díky novému rozhraní možné data z jednoho formuláře exportovat do více systémů zároveň. 

Modul body na mapě

Rozšířili jsme možnosti pro práci s widgetem Mapa. Widget je v nové verzi propojený s modulem Body na mapě, který umožňuje jednoduše vytvořit internaktivní mapu s body. Body je možné filtrovat a pro různé kategorie můžete nahrávat vlastní ikony, například jako na webu soutez.dobre-podlahy.cz.

Body na mapě nejsou součástí běžných plánů.

Nastavení double opt-in potvrzení pro Mailchimp

Pro Mailchimp je možné zapnout double opt-in potvrzení. Kromě Mailchimpu funguje double opt-in potvrzení i při napojení na Smartemailing.

Double opt-in potvrzení slouží k ověření totožnosti návštěvníka. Po odeslání formuláře na webu se návštěvníkovi na email zašle potvrzovací email. Do databáze kontaktů je email přidaný až po odsouhlasení přihlášení z emailu. 

Propojení webu s Facebook aplikací

Web je možné v administraci propojit s Facebook aplikací. Přes ni fungují například sdílecí tlačítka na detailu článku nebo výpis příspěvků publikovaných na FB stránce.

Další změny, které jsme provedli ve verzi 2.19:

  • generování certifikátů pro aliasy,
  • možnost resetovat hodnoty v nastaveni designu do výchozího nastavení šablony,
  • nová grafická podoba nastavení záznamů.