Verze 2.60 – Automatické AI překlady

2 minuty

Překládání webů jedním kliknutím pomocí AI

Kopírování a překládání stránek do jiné jazykové mutace webu je zdlouhavý a náročný proces. Nově jsme tak vytvořili funkci, pomocí které můžete celé stránky a záznamy webou automaticky zkopírovat a zároveň přeložit. Místo zdlouhavého překládání a nahrazování textů zvládnete přeložit stránku do pár vteřin.

Nastavení gradientu v Designu

Gradienty na pozadí sekcí znáte již z verze 2.54. Nyní můžete používat přechody barev i v nastavení designu. Karty, formuláře, boxy a hlavičku tak můžete dokonale přizpůsobit designu vašeho webu.

Nahrávání chráněných souborů

Ve verzi 2.58 jsme přidali možnost nabízet digitální produkty. Pro takové produkty lze nyní zvolit pouze chráněné soubory z nové složky v galerii. Do této složky lze pouze nahrávat nové soubory, nelze je přesouvat z galerie. Při nahrání souborů se jim automaticky vytvoří digitální razítko. Tento otisk pak slouží jako důkaz originality vašeho souboru a dá se díky němu zamezit nelegálnímu šíření vašeho produktu.

Tvorba stránek pomocí Spotlight

Funkce Spotlight zatím sloužila hlavně k rychlé navigaci na webu. Nově ale pomocí Spotlightu můžete vyvářet nové stránky na webu. Celou strukturu a sekce Spotlight vytvoří během chvilky. Stačí zadat, jako stránku chcete vytvořit a o zbytek se postará umělá inteligence.

Další změny

  • Do odesílacího tlačítka u formulářů lze nyní vložit ikona, stejně jako u běžných tlačítek